Prof. dr hab. Jan Kreft współtwórcą platformy o edukacji medialnej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-03

Prof. dr hab. Jan Kreft współtwórcą platformy o edukacji medialnej

platforma
Telewizja Polska w serwisie tvp.pl uruchomiła ekspercką platformę poświęconą edukacji medialnej. Do współpracy przy projekcie zaproszono uznanych ekspertów z dziedziny medioznawstwa: prof. dr hab. Agnieszkę Ogonowską i prof. dr hab. Jana Krefta.

W ramach projektu zrealizowano serie wideocastów oraz poradnik dla rodziców i nauczycieli mające na celu rozwój kompetencji medialnych u dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka, w którym prof. dr hab. Jan Kreft, Szef Centrum Zarządzania Algorytmicznego Politechniki Gdańskiej, w rozmowie z Tomaszem Wolnym odpowiada między innymi o tym jak będzie wyglądać przyszłość nowych mediów, jakie są konsekwencje ewolucji cyfryzacji oraz czy mamy wpływ na cyberprzestrzeń?

Obejrzyj odcinek