Nowe studia podyplomowe z podstaw AI w biznesie – ścieżka techniczna | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-03

Nowe studia podyplomowe z podstaw AI w biznesie – ścieżka techniczna

ai

Miło nam poinformować, że uruchamiamy nowe studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej o nazwie Sztuczna inteligencja i automatyzacja procesów biznesowych w ujęciu technicznym.

Podnieś swoje kompetencje i rozwiń skrzydła w zawodzie z ogromnym potencjałem!

Studia podyplomowe z podstawy AI w biznesie – ścieżka techniczna adresowane są do inżynierów, analityków biznesowych, matematyków, statystyków, ekonomistów, którzy dla osiągnięcia przewagi konkurencyjnej potrzebują coraz bardziej wydajnego zaplecza technologicznego. Na zajęciach uczymy programowania w języku Python oraz elementarza języka R. W programie znajdą się takie kursy jak: uczenie maszynowe, deep learning, statystyczna analiza danych, wizualizacja i analiza danych.

Więcej na temat kierunku