Nagrodzeni Absolwenci WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-13

Nagrodzeni Absolwenci WZiE

dyplom
W dniu 8 grudnia 2022 r. w siedzibie I Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie odbyła się Gala XXIV edycji konkursu na najlepsze prace magisterskie i doktorskie w dziedzinie pracy i polityki społecznej. Organizowana była przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych we współpracy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej.

W konkursie udział wzięły prace magisterskie i doktorskie z wielu uczelni. Dwie nagrody Ministra Rodziny i Polityki Społecznej przyznawano absolwentom naszego wydziału:

Nagrody wręczyła sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej – Anita Czerwińska, wraz z dyrektorem Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych dr Elżbietą Bojanowską.

Nagrodzonym autorom prac oraz promotorom serdecznie gratulujemy.