International Management i Executive MBA w prestiżowym rankingu | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-15

International Management i Executive MBA w prestiżowym rankingu

eduuniversal
Miło na poinformować, że dwa programy na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG zostały wyróżnione w rankingu Eduniversal Ranking Best Masters & MBA Worldwide.
  • Program „International Management” zajął 17 miejsce na terenie Europy Wschodniej.
  • Program MBA zajął 24 miejsce w Europie Wschodniej.
  • Oba programy zostały zakwalifikowany jako Top 200 na świecie.

Eduniversal to prestiżowy ranking a zarazem francuska firma konsultingowa i agencja ratingowa SMBG specjalizująca się w szkolnictwie wyższym. W najnowszym zestawieniu kierunków studiów za rok 2022 oceniono ofertę 1000 najlepszych szkół biznesu w 154 krajach w 9 strefach geograficznych: Afryka, Azja Środkowa, Europa Wschodnia, Eurazja i Bliski Wschód, Azja Dalekiego Wschodu, Ameryka Łacińska, Ameryka Północna, Oceania, Europa Zachodnia.

Wysokie wyniki potwierdzają wysoką jakość i międzynarodowe uznanie naszych programów.