III edycja Konferencji Etyka Public Relations | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-03

III edycja Konferencji Etyka Public Relations

konfa
2 grudnia 2022 odbyła się III edycja Konferencji Etyka Public Relations z udziałem prof. dr hab. Jana Krefta i dr Ewy Hope. Tematem przewodnim wydarzenia była odpowiedzialna komunikacja z otoczeniem w rzeczywistości rewolucji cyfrowej. Organizatorem wydarzenia był Instytut Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Gdańskiego.

Przeczytaj artykuł w Gazecie wyborczej na temat konferencji

Pierwsza z cyklu „etycznych” konferencji poświęconych w całości etyce public relations, zatytułowana „Standardy profesjonalnego public relations” odbyła się w grudniu 2019 na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Druga konferencja z tego cykl zorganizowana została przez Uniwersytet Warszawski w marcu 2021 i była dalszą dyskusją poświęconą standardom zawodowym w branży PR.

Tegoroczna Konferencja Uniwersytetu Gdańskiego była kontynuacją badań naukowych, dyskusji branżowych dotyczących wielu aspektów pracy w public relations i podstaw profesjonalizmu w tej branży.