Grant NCN dla dr hab. inż. Małgorzaty Zięby, prof. uczelni | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-12-10

Grant NCN dla dr hab. inż. Małgorzaty Zięby, prof. uczelni

ncn

Z radością informujemy, że dr hab. inż. Małgorzata Zięba, prof. uczelni uzyskała finansowanie projektu badawczego w konkursie OPUS 23 organizowanym przez NCN.

"Głównym celem zwycięskiego projektu jest dokładne zbadanie procesów zarządzania wiedzą (KM) w sytuacji kryzysowej w organizacjach turystycznych w Polsce. Polska została wybrana jako przykład kraju dotkniętego w ciągu ostatnich trzech lat dwoma dużymi kryzysami: pandemią COVID-19 i wojną w Ukrainie, oraz wynikającym z tego lękiem przed przyjazdem do Polski, przejawianym przez zagranicznych turystów. Ze względu na innowacyjny charakter projektu, w badaniu zostaną użyte metody mieszane (mixedmethods research), które łączą podejście ilościowe i jakościowe oraz wykorzystują mocne strony obu. Przedmiotem badań są Polskie organizacje turystyczne (123 lokalnych organizacji turystycznych i 16 regionalnych organizacji turystycznych) – organizacje te zostały wybrane ze względu na szeroki zakres i wszechstronność swojej działalności w branży turystycznej."

Więcej na temat projektu

Gratulujemy Pani Małgorzacie kolejnego sukcesu grantowego oraz zachęcamy innych członków naszej społeczności do składania swoich wniosków.