Fotorelacja z Jubileuszowego Zjazdu Absolwentów | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Szukaj

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-12-14

Fotorelacja z Jubileuszowego Zjazdu Absolwentów

zjazd
W pierwszą sobotę grudnia 2022 roku odbył się Jubileuszowy Zjazd Absolwentów Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Wydarzenie miało charakter szczególnie uroczysty, gdyż wpisało się w obchody 30-lecia WZiE.  Ponad 200 Absolwentów zasiadło na Dziedzińcu Heweliusza
w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej, aby wspólnie, przy lampce wina i drobnym poczęstunku, wspominać studenckie czasy, świętować spotkanie i zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Poza towarzyskim charakterem spotkania, Absolwenci mieli okazję nawiązać nowe kontakty zawodowe. Ponadto zapoznali się z zaprezentowanymi przez Kolegium Dziekańskie WZiE aktualnymi sukcesami naukowymi i dydaktycznymi Wydziału, a także wysłuchali wykładu dr hab. inż. Aleksandra Orłowskiego, prof. PG pt. „Wyzwania nowoczesnych miast – smart future cities”.

Jednym z gości zjazdu był Przewodniczący Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej, Pan Jerzy Świniański, który przedstawił krótko działalność SAPG i zachęcił do podtrzymywania kontaktów.

Jubileuszowy Zjazd Absolwentów WZiE stał się również okazją do pomocy potrzebującym. Licznie przybyli Absolwenci okazali szczodre serca biorąc udział w licytacji na rzecz Fundacji „Wyspa Skarbów”. Zajmują się rehabilitacją niepełnosprawnych dzieci oraz towarzyszeniem im oraz ich rodzicom w drodze do samodzielności. Przedmiotem licytacji były produkty i usługi przekazane przez pracowników i przyjaciół Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

221 wyświetleń