Zarządzanie w warunkach realizacji celów zrównoważonego rozwoju | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-23

Zarządzanie w warunkach realizacji celów zrównoważonego rozwoju

pieniadze w słoiku
Przyszedł czas, by zrównoważony rozwój stał się priorytetem.

Świadome działanie na rzecz społecznej odpowiedzialności oraz dbałość o środowisko naturalne przestaje być tylko modnym pojęciem i staje się koniecznością. Zapraszamy wszystkich liderów, którzy pragną wdrożyć cele zrównoważonego rozwoju jako istotny element strategii organizacji do zapisów na nowe studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Zajęcia pozwolą budować przewagę konkurencyjną i środowisko zaangażowanych pracowników w oparciu o ideę ekorozwoju.

Studia podyplomowe pozwolą na pogłębienie wiedzy z zakresu koncepcji i celów zrównoważonego rozwoju oraz kontroli ich wdrażania. Zajęcia skierowane są do pracowników kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla i pozostałych osób zajmujących się budową i wdrażaniem strategii w organizacjach. Studia przyczyniają się do budowania świadomości ekologicznej i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania i Ekonomii to:

• dyplom renomowanej uczelni Politechniki Gdańskiej, jednej z najlepszych uczelni na świecie wg. Rankingu Szanghajskiego
  • dobrze skomunikowana lokalizacja i piękny kampus
  • brak opłaty wpisowej
  • kierunki poszukiwane przez pracodawców
  • szansa na awans i dobrze płatną pracę
  • networking i bezcenne kontakty zawodowe
  • wygodny, hybrydowy tryb nauki
  • wykładowcy z bogatą praktyką zawodową

Nabór otwarty - zapraszamy do aplikowania!

Więcej o kierunku