Zapraszamy na wykład "Rynek pracy w Polsce okiem praktyka", 21 listopada | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-15

Zapraszamy na wykład "Rynek pracy w Polsce okiem praktyka", 21 listopada

wykład
Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników Wydziału Zarządzania i Ekonomii na wykład pt. „Rynek pracy w Polsce okiem praktyka”, który odbędzie się dnia 21 listopada o godz. 13.15.

Wykład wygłosi:

Pani dr Ewa Flaszyńska,

ekspertka rynku pracy, adiunkt w Katedrze Ustroju Pracy i Rynku Pracy Uniwersytetu Warszawskiego, legislator, wieloletni pracownik administracji rządowej (Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej) i samorządowej (Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy). Obecnie Dyrektor Departamentu Rynku Pracy w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej. Od 2018 r. zastępca członka sieci szefów publicznych służb zatrudnienia z krajów członkowskich Unii Europejskiej. Autorka kilkudziesięciu publikacji z zakresu polityki społecznej, w szczególności rynku pracy, w których teorię łączy z praktyką.

Spotkanie poprowadzone zostanie przez prof. dr hab. Krystynę Gomółkę

Dołącz do spotkania online   

Identyfikator spotkania: 955 9029 8871

Kod dostępu: 884318

Wykład odbędzie się też w Audytorium 107 z publicznością na sali oraz w trybie transmisji online z prowadzącą.

389 wyświetleń