Zapraszamy na konferencję "Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości" dnia 17 listopada | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-08

konferencja
Katedra Inżynierii Zarządzania i Jakości WZiE, firma Flex oraz Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia zapraszają na konferencję „Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości – Edukacja dla doskonalenia jakości Edu4QI”, której częścią będzie panel dyskusyjny pt. „Kierunki współpracy biznesu i uczelni w zakresie doskonalenia jakości”.

Celem spotkania jest wymiana poglądów oraz określenie kierunków współpracy biznesu i uczelni w ramach działań na rzecz jakości. Pragniemy określić jakie są potrzeby przedsiębiorstw z regionu Pomorza w zakresie przygotowania specjalistów ds. jakości oraz wyznaczyć kierunki przyszłych działań. Podczas spotkania zostanie przedstawiona koncepcja modułowych podyplomowych programów kształcenia dot. współczesnych koncepcji doskonalenia jakości. Koncepcja ta jest opracowywana w projekcie Edu4QI - EOG/21/K4/W/0030 współfinasowanym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG 2014-2021.

Konferencja odbędzie się 17.11.2022 r. w Auli 107, na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej przy ul. Traugutta 79 w Gdańsku, w godz. 9:30-15:30.

Harmonogram konferencji

Zarejestruj się na konferencję

Na zgłoszenia czekamy do 15 listopada 2022 r. do godz. 16:00.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja stanowi element obchodów 30-lecia Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Będzie nam bardzo miło spotkać się z Państwem.

Podczas spotkania będą wykonywane pamiątkowe zdjęcia. Rejestracja na konferencję oznacza zgodę uczestnika na wykorzystanie wizerunku.