Ostatnie godziny. Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim PG | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-28

Ostatnie godziny. Zagłosuj w Budżecie Obywatelskim PG

sala
Do 5 grudnia można oddać swój głos na projekty pracownicze i studenckie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Politechniki Gdańskiej. Zagłosuj na projekt WZiE i pomóż zrealizować prawdziwie użyteczny i dobry pomysł!

Nasz projekt: Zrównoważona sala nauczania hybrydowego

Numer projektu: 249/2023

Uczestniczenie w stacjonarnych wykładach, warsztatach i konferencjach nie zawsze jest możliwe. Choroby, zimy stulecia, paraliże komunikacyjne, klęski żywiołowe (w tym potopy wywołane awariami złośliwych hydrantów) to nie są sceny z filmu science-fiction tylko nasza, już nie szara, codzienność.

Wszyscy musimy się dobrze przygotować na klimatyczne i gospodarcze wyzwania tego świata dlatego pragniemy stworzyć niezwykle użyteczną multimedialną salę nauczania hybrydowego z prawdziwego zdarzenia. Umożliwi ona łączenie w jedną rzeczywistość wszystkich uczestników, zarówno tych obecnych na miejscu jak i tych online i to bez utraty jakości. Co ważne, z sali będą mogli korzystać wszyscy pracownicy naszej Uczelni.

Oprócz prowadzenia zajęć czy warsztatów sala będzie mogła służyć również jako studio webinarowe oraz pozwoli na grupowe uczestniczenie w międzynarodowych konferencjach online. Całość zostanie przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami.

Praca zespołowa podczas warsztatów online? Z nami z łatwością dodasz swoje pomysły do wspólnego flipcharta w prawdziwej sali.

Kolejne świetne szkolenie zorganizowane przez Centrum HR, a Ty musisz zostać z powodów losowych w domu? Żaden problem. Połączysz się na szkolenie z laptopa czy z komórki i poczujesz się jak pozostali uczestnicy w sali.

Chcesz zorganizować zdalną konferencję czy spotkanie biznesowe na najwyższym poziomie? Ta sala to umożliwi i nie ma żadnego znaczenia, że Ty będziesz na Traugutta w Gdańsku, a uczestnicy u siebie w domach na różnych kontynentach.

A może dbasz o ograniczenie śladu węglowego i nie chcesz zbyt często korzystać z samolotu w podróży na konferencje czy spotkania biznesowe? Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci rozwinięta technologia w naszej sali.

Nasz projekt realizuje cele zrównoważonego rozwoju i wpisuje się w Plan Klimatyczny Politechniki Gdańskiej. Przyczyni się do zmniejszenia emisji CO2, umożliwi ograniczenie podróży, pozwali zadbać o wellbeing, będzie wspierał równouprawnienie i dostępność oraz podniesie jakość edukacji!

Zagłosuj na nasz projekt i pomóż zrealizować prawdziwie użyteczny i dobry dla planety pomysł, na którym skorzystają wszyscy członkowie społeczności naszej Uczelni!

Dziękujemy za Twój głos!

Lista projektów pracowniczych