X Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-21

X Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej

ludzie

Już 24 listopada 2022, w godz. 10:00 – 14:00, na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa PG (budynek nr 40) odbędą się spotkania studentów i absolwentów z czołowymi firmami  działającymi w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Pracodawcy przybliżą specyfikę pracy oraz wymagania dla konkretnych stanowisk, odpowiedzą na pytania związane z procesem rekrutacyjnym oraz przedstawią swoje oferty pracy, staży i praktyk zawodowych.

Podczas X Dnia Strefy zaprezentują się następujące firmy:

Zapraszamy studentów i absolwentów do aktywnego uczestnictwa w Dniu Strefy oraz wzięcia udziału w warsztacie ”Umiejętności pracy zespołowej przy projektach technicznych”, który o godzinie 12:00 (sala 508, V p.) poprowadzą specjaliści z firmy Gi Group.

 Podczas wydarzenia będzie można odbyć spotkanie z doradczynią zawodową oraz doradczynią ds. przedsiębiorczości Biura Karier i Absolwentów PG. Na uczestników czekają ciekawe atrakcje.

Organizatorami wydarzenia są: Pomorska Specjalna Strefa EkonomicznaZespół Biura Karier i Absolwentów oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa PG.

35 wyświetleń