Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-07

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na WZiE

tydzień przedsiębiorczości
Zarządzanie zasobami ludzkimi w branży gastronomicznej, budowanie przedsiębiorczych zespołów, crowdfunding to tylko niektóre tematy wykładów i warsztatów, które odbędą się w dniach 14-18 listopada na Wydziale Zarządzania i Ekonomii z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany jest od 2008 roku, w 180 krajach świata. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania startupów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

Harmonogram wydarzeń