Jubileuszowy Zjazd Absolwentów | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-30

Jubileuszowy Zjazd Absolwentów

zjazd absolwentow
W ramach obchodów 30-lecia Wydziału Zarządzania i Ekonomii 3 grudnia 2022 na Dziedzińcu Heweliusza w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej odbędzie się Jubileuszowy Zjazd Absolwentów.

Uroczyste otwarcie przez Dziekan WZiE, dr hab. Małgorzatę Gawrycką, prof. PG nastąpi o godz. 16.00.

W programie spotkanie networkingowe, w czasie którego Absolwenci będą mieli okazję odświeżyć stare oraz nawiązać nowe znajomości, współpracę, a może nawet przekuć kontakty w kontrakty.

Będzie także możliwość wysłuchania wykładu dr hab. inż. Aleksandra Orłowskiego, prof. PG. pt. „Wyzwania nowoczesnych miast – smart future cities”. W trakcie spotkania odbędzie się cicha aukcja charytatywna na rzecz Centrum Terapii Wyspa prowadzonego przez Fundację Wyspa Skarbów. Fundacja zajmuje się rehabilitacją niepełnosprawnych dzieci, wspierając je i ich rodziców w drodze do samodzielności. Podczas spotkania nie zabraknie miłego poczęstunku z lampką wina. Po części oficjalnej Absolwenci będą mieli możliwość mniej oficjalnego świętowania w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej „KWADRATOWA”.