Fotorelacja z Tygodnia Przedsiębiorczości | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-11-25

Fotorelacja z Tygodnia Przedsiębiorczości

plakaty
W dniach 14 - 18.11.2022 na WZiE w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, odbył się szereg wydarzeń. Jest to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój oraz aktywną postawę wobec życia i podejmowania biznesowych inicjatyw.

Jak co roku, na wydziale pojawili się znamienici goście, jak Agnieszka Majewska, Dyrektor Oddziału Biura Rzecznika MŚP w Gdańsku. Nie zabrakło również absolwentów WZiE: ekspertka w zakresie crowdfundingu Pani Agnieszka Płoska, oraz przedsiębiorca Mikołaj Haczewski, którzy poprowadzili wykłady dla studentów oraz młodzieży licealnej. Odbyły się także cykle warsztatów adresowanych do młodzieży z gdańskich szkół średnich dot. m.in. tworzenia zespołów przedsiębiorczych czy nabywania kompetencji. W tym roku, po raz pierwszy, w ramach Warsztatu kreatywności miała miejsce sesja studencka. Prezentowane były w formie plakatów, rezultaty projektów. Miały za zadanie promowanie przedsiębiorczości. .