Fotorelacja z konferencji "Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości" | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-21

Fotorelacja z konferencji "Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości"

konferencja
W ubiegłym tygodniu, 17 listopada odbyła się konferencja „Biznes i uczelnia w dążeniu do jakości – Edukacja dla doskonalenia jakości Edu4QI”, której częścią był panel dyskusyjny pt. „Kierunki współpracy biznesu i uczelni w zakresie doskonalenia jakości”.

Wydarzenie zorganizowała: Katedra Inżynierii Zarządzania i Jakości WZiE, firma Flex oraz Fundacja Edukacyjne Centrum Doskonalenia. Celem spotkania była wymiana poglądów oraz określenie kierunków współpracy biznesu i uczelni w ramach działań na rzecz jakości. Zostały określone potrzeby przedsiębiorstw z regionu Pomorza w zakresie przygotowania specjalistów ds. jakości oraz wyznaczone kierunki przyszłych działań. Podczas spotkania przedstawiono koncepcję modułowych podyplomowych programów kształcenia dot. współczesnych koncepcji doskonalenia jakości. Koncepcja ta jest opracowywana w projekcie Edu4QI - EOG/21/K4/W/0030 współfinasowanym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG 2014-2021.

Więcej o wydarzeniu

146 wyświetleń