Warsztaty z mediacji dla studentów | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-10-20

Warsztaty z mediacji dla studentów

warsztaty
Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów na warsztaty z mediacji.

Nie da się zupełnie uniknąć konfliktów pomiędzy studentami, ale można nauczyć się ich rozwiązywania. Temu właśnie służą mediacje rówieśnicze, na które zaprasza Dział Współpracy Międzynarodowej PG. Udział w nim mogą wziąć studenci z Polski, a w szczególności członkowie Samorządu Studenckiego, wydziałowych rad studentów i innych organizacji studenckich działających na PG.

Zapisy

Nabór prowadzony jest od 11 października i potrwa do 4 listopada. Chęć udziału należy zgłosić poprzez formularz online. Liczba miejsc jest ograniczona. Przed zapisaniem się należy przeczytać regulamin udziału w projekcie.

Kiedy będą się odbywać warsztaty?

Zajęcia odbędą się w dniach 14-15 listopada w godzinach 9:00-13:00.

Gdzie będą się odbywać warsztaty?

Warsztaty odbędą się w budynku nr 11 Hydromechaniki w sali sąsiadującej z uczelnianym sklepikiem. Wejście od strony budynku Wydziału Elektrotechniki i Automatyki.

Kto może zapisać się na warsztaty?

Każdy student z Polski poza studentami na pierwszym roku studiów I stopnia. Organizatorzy zapraszają szczególnie studentów z Samorządu Studenckiego, Erasmus Student Network oraz innych organizacji studenckich i kół naukowych, a także wydziałowych rad studentów.