Konkurs dla kół naukowych Mistrzowie współpracy Fahrenheita | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-10-17

Konkurs dla kół naukowych Mistrzowie współpracy Fahrenheita

konkurs
Startuje pierwsza edycja konkursu Mistrzowie współpracy Fahrenheita. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich studentów i doktorantów zrzeszonych w kołach naukowych Uczelni Fahrenheita.

Warunkiem uczestnictwa jest to, aby projekt konkursowy był realizowany przez minimum dwa koła naukowe z różnych Uczelni Fahrenheita lub jedno międzyuczelniane.

Tematyka projektów pozwala na dużą swobodę i daje olbrzymie pole do popisu. Uruchomcie swoją kreatywność!

W ramach konkursu można zgłosić projekt w jednej z kategorii:

• aktywizacja studenckiego życia kulturalnego lub sportowego,
  • działania na rzecz promocji zdrowego trybu życia,
  • działania na rzecz ochrony środowiska,
  • innowacje, nowe technologie,
  • działalność na rzecz środowiska lokalnego,
  • popularyzacja nauki.

Projekt może dotyczyć również jednej z ośmiu dyscyplin naukowych, do których należą nauki humanistyczne, inżynieria i technologia, nauki medyczne i o zdrowiu, nauki rolnicze, nauki społeczne, nauki przyrodnicze, teologia oraz sztuka.

Łączna pula nagród wynosi 22 tys. zł. Główna nagroda, ufundowana przez trzech rektorów to 10 tys. zł na realizację projektu konkursowego. Nagroda za drugie miejsce to 7 tys. zł, a za trzecie – 5 tys. zł.

Termin zgłaszania projektów – do 20 listopada 2022 r.
Ogłoszenie wyników – 16 grudnia 2022 r.

Regulamin oraz formularz konkursowy