Fotorelacja z uroczystości święta wydziału | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-10-14

Fotorelacja z uroczystości święta wydziału

chór
W dniu 13.10 odbyła się uroczystość z okazji inauguracji obchodów 30-lecia. W pierwszej części spotkania wystąpił Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej z towarzyszeniem Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot.

Akademicki Chór Politechniki Gdańskiej od ponad 50-ciu lat towarzyszy wszystkim ważnym uroczystościom w naszej uczelni. Jest też uważany za jeden z najlepszych chórów akademickich w Polsce. Polska Filharmonia Kameralna w Sopocie, to zespół o światowej renomie artystycznej. Koncerty PFK Sopot cieszą się uznaniem publiczności oraz krytyków muzycznych na świecie.

Po koncercie goście zostali zaproszeni do budynku Wydziału Zarządzania i Ekonomii, gdzie nastąpiło uroczyste odsłonięcie graffiti. Wieczór zwieńczył poczęstunek i wspólne rozmowy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział  w uroczystości oraz zespołom za cudowne wrażenia muzyczne.

Do zobaczenia na WZiE!

Zobacz więcej zdjęć w galerii