Konkurs na pracę magisterską z historii społeczno-gospodarczej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-09-06

Konkurs na pracę magisterską z historii społeczno-gospodarczej

konkurs
Zapraszamy wszystkich studentów, do udziału w II edycji Konkursu o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP.

Oceniane będą prace magisterskie, obronione w 2021 roku z zakresu historii społeczno-gospodarczej.

Mamy nadzieję, że szeroki zakres tematyczny Konkursu zachęci studentów i młodych adeptów polskich uczelni, do rozwijania zainteresowań zagadnieniami z zakresu historii pieniądza i bankowości, dziejów gospodarczo-społecznych i myśli ekonomicznej. Wierzymy, że udział w tym Konkursie będzie wnosić istotny i wartościowy wkład w edukację ekonomiczną Polaków, wypełniając misję, jaką z powodzeniem od wielu lat realizuje Narodowy Bank Polski - mówi Zespół Centrum Pieniądza NBP.

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania prac w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1 października 2022 r.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu i formularz zgłoszenia pracy magisterskiej znajduje się na stronie