Stypendium Primus in Agendo dla pracownika WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-07-05

Stypendium Primus in Agendo dla pracownika WZiE

dwie kobiety
Z przyjemnością informujemy, że dr inż. Anita Richert-Kaźmierska, została wyróżniona odznaczeniem resortowym Ministra Rodziny i Polityki Społecznej - Odznaką Honorową Primus in Agenda.  

Nagrodę przyznano za działalność wdrażającą innowacyjne rozwiązania, w zakresie polityki społecznej w praktyce funkcjonowania samorządu lokalnego. 

Odznaka przyznawana jest zarówno osobom fizycznym, jak i instytucjom czy organizacjom. Brane są pod uwagę zasługi na rzecz rynku pracy oraz polityki społecznej. Jest wyrazem uznania za zaangażowanie, wartościowe inicjatywy oraz rzetelność podejmowanych decyzji.

“Było mi niezwykle miło słuchać laudacji, w której podkreślano ponadprzeciętną aktywność w zakresie lokalnej polityki społecznej, na odcinku polityki senioralnej, umiejętne łączenie wyników badań z praktyką implementowania inicjatyw odpowiadających na wyzwania postępującego starzenia się, czy wreszcie - innowacyjność, pracowitość, bezkompromisowość i determinację w działaniach. Takie chwile utwierdzają mnie w przekonaniu, że wysiłek, wyrzeczenia i poświęcenia - jakich wymagają podejmowane na co dzień działania - mają sens. Dziękuję Wnioskodawcy, którym był Pan Minister Stanisław Szwed. Dziękuję zespołowi, z którym inicjujemy i wdrażamy projekty społeczne!" - mówi dr inż. Anita Richert-Kaźmierska.

Serdecznie gratulujemy!

75 wyświetleń