Wyróżnienie dla dr inż. Anity Richert – Kaźmierskiej w konkursie Polka XXI w. | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-06-08

Wyróżnienie dla dr inż. Anity Richert – Kaźmierskiej w konkursie Polka XXI w.

grafika puchar

Polka XXI wieku, to pierwsze takie wydarzenie w Polsce. Udział w nim wzięły topowe managerki, aktywistki społeczne, ekspertki, przedstawicielki administracji rządowej i samorządowej. Podczas konferencji omawiane były najważniejsze kwestie dla kobiet, w dziedzinie gospodarki, zdrowia oraz ekologii.

Pani dr inż. Anita Richert – Kaźmierska jest autorką i koordynatorką innowacyjnych programów edukacyjnych, wspierających dzieci w kryzysie psychologicznym oraz dedykowanym seniorom. Dzięki jej zaangażowaniu, w 2021 roku gmina Kolbudy jako pierwsza gmina wiejska w Polsce uzyskała certyfikat WHO włączający ją w Global Network of Age-friendly Cities and Communities.

Tego wyjątkowego wyróżnienia nie byłoby, gdyby nie zespół z którym wspólnie inicjujemy i wdrażamy projekty społeczne! - To osoby, które inspirują, motywują i wspierają. Wszystkim Wam - współtworzącym tę wyjątkową "ekipę" - serdecznie dziękuję. Wiem, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa. - mówi dr inż. Anita Richert – Kaźmierska.