Spotkanie projektowe zespołu KNOWMAN w Gdańsku | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-06-01

Spotkanie projektowe zespołu KNOWMAN w Gdańsku

grupa ludzi, spotkanie
W dniach 19-20 maja 2022 roku na Politechnice Gdańskiej odbyło się spotkanie międzynarodowych zespołów w ramach projektu KNOWMAN (Knowledge Management Training for KIBS SMEs). Było merytorycznie, kreatywnie i przede wszystkim niezwykle produktywnie.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele czterech partnerskich uczelni: Politechnika w Tallinie (Estonia), Krajowa Szkoła Studiów Politycznych i Administracyjnych SNSPA (Rumunia), Uniwersytet w Padwie (Włochy) oraz Politechnika Gdańska, jak również reprezentanci z Estońskiej Izby Przemysłowo-Handlowa (Estonia) oraz z firmy 4Experience sp. z o.o. (Polska).

Grupa licząca 10 osób przez pełne 2 dni warsztatowe wypracowywała kluczowe zagadnienia projektowe. Zespół podsumował pierwsze 6 miesięcy trwania projektu, tj. zakres zrealizowanych prac w ramach opracowania Interaktywnego przewodnika poświęconego Zarządzaniu wiedzą, jak również zaplanował pierwsze kroki w tworzeniu tzw. „pigułek wiedzy” (kurs e-learningowy również poświęcony zarządzaniu wiedzą), których start realizacji planowany jest na listopad 2022.

Praca warsztatowa, analiza założeń i bieżących działań, adresowanie wyzwań oraz brainstorming – to były 2 bardzo intensywne dni. Jednak dzięki pełnej determinacji i zaangażowaniu wszystkich partnerów, osiągnięto zamierzone cele i w pełni zrealizowano zaplanowaną agendę. Zespół KNOWMAN już nie może się doczekać kolejnego spotkania, które odbędzie się w październiku na Uniwersytecie w Padwie we Włoszech!