Rekrutacja na studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-06-30

Rekrutacja na studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG

podyplomowe
Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej zaprasza do skorzystania z bogatej oferty studiów podyplomowych. Prowadzimy nabór na kierunki pożądane na rynku pracy!

Studia podyplomowe to świetny sposób aby podnieść swoje kwalifikacje lub zawalczyć o awans. Ich ukończenie to znak dla pracodawcy, że się rozwijasz i jesteś pracownikiem w którego warto zainwestować.

Studia podyplomowe to też bardzo dobry pomysł dla tych, którzy chcą wejść do nowej atrakcyjnej branży.

Obecnie oferujemy ponad 30 kierunków pozwalających uzyskać dodatkowe kwalifikacje w tak pożądanych obszarach jak:

• IT
  • Finanse
  • Zarządzanie
  • Handel
  • Produkcja

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców: praktyków i ekspertów w swoich dziedzinach. Podczas studiów spotkasz wielu nowych ludzi w tym innych studentów z różnych firm. Dzięki temu nabędziesz bezcenne kontakty zawodowe, które zaprocentują w przyszłości.

Politechnika Gdańska jest jedną z najlepszych uczelni na świecie według Rankingu Szanghajskiego. Dyplom naszej uczelni jest atutem w każdym CV.

Zabezpiecz się na przyszłość inwestując w siebie i swoje kompetencje!

Zapoznaj się z pełną ofertą studiów podyplomowych WZiE