Prestiżowy konkurs Falling Walls Lab Warsaw | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-06-06

Prestiżowy konkurs Falling Walls Lab Warsaw

falling walls
Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów, pracowników naukowych polskich uczelni i instytutów do wzięcia udziału w prestiżowym konkursie Falling Walls Lab podczas, którego przedstawiciele sektora akademickiego i B+R opowiadają o swoim pomyśle na burzenie murów w formie trzy minutowych wystąpień w języku angielskim przed międzynarodowym jury. Ten wyjątkowy konkurs odbywa się od wielu lat w ponad 70 krajach.
Kryteria udziału

Do konkursu może się zgłosić przedstawiciel każdej z dziedzin, np. nauk ścisłych i przyrodniczych, inżynieryjno-technicznych, medycznych i o zdrowiu, rolniczych, społecznych, humanistycznych, jak i z obszaru art and science. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego zajmuje 10 minut.

Wystarczy spełnić minimum jeden z wymogów formalnych:

• doktoryzować się nie więcej niż 5 lat temu (tj. po 01.01.2017 r.),
  • mieć tytuł magistra uzyskany maksymalnie 7 lat temu (tj. po 01.01.2015 r.),
  • mieć tytuł licencjata uzyskany maksymalnie 10 lat temu (tj. po 01.01.2012 r.),
  • mieć status studenta i/lub być na stażu podoktorskim.
Zgłoś się do 30 czerwca, weźmiesz udział w szkoleniu z autoprezentacji

Jeśli zarejestrujesz się w terminie do 30 czerwca 2022 r. otrzymasz książkę „Sztuka promocji nauki. Praktyczny poradnik dla naukowców” (wydawca: Ośrodek Przetwarzania Informacji Państwowy Instytut Badawczy) i zaproszenie do udziału w szkoleniu z zakresu wystąpień publicznych. To będzie dla Ciebie również możliwość uzyskania indywidualnej konsultacji dotyczącej budowania profesjonalnego wizerunku. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat.

Finał 15 września na Politechnice Warszawskiej

Do warszawskiego finału konkursu Falling Walls Lab zakwalifikuje się maksymalnie 20 pomysłodawców, którzy 15 września 2022 r. zaprezentują swoje pomysły w formie trzy minutowych wystąpień w języku angielskim przed międzynarodowym jury.

Zobacz, którzy naukowcy stoją za całym przedsięwzięciem: https://falling-walls.com/foundation/trustees//

Falling Walls to obecnie jedna z największych na świecie sieci integrujących przedstawicieli sektora akademickiego i B+R.

Więcej o fundacji

Relacja z finału zeszłorocznej edycji w Berlinie: