Podsumowanie XIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej Qualitas | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-06-03

Podsumowanie XIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej Qualitas

ludzie na sali
Konferencja odbyła się 2.06 stacjonarnie na Wydziale Zarządzania i Ekonomii oraz 3.06 w formie online.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa Qualitas zrzesza grono lokalnych oraz zagranicznych naukowców, praktyków i studentów w celu szerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń oraz poglądów w zakresie nowoczesnego podejścia do technologii i szeroko pojętego rozwoju. Jest to także doskonała okazja pozwalająca na integrację środowiska naukowego z szeroko rozumianym przemysłem.

Tytuł tegorocznej edycji brzmiał: "Nowoczesne technologie, nowoczesne doskonalenie".

Wydarzenie organizowali: Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii PG, Naukowe Koło Jakości i Produktywności oraz Katedra Inżynierii Zarządzania i Jakości WZiE.

Więcej o sylwetkach prelegentów