Nagroda Santander Universidades dla studentki WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-06-09

Nagroda Santander Universidades dla studentki WZiE

winner
Zakończył się nabór na bezpłatne kursy i szkolenia w ramach nowych Stypendiów Santander pod hasłem #NeverStopLearning. Stworzą one świetną okazję do rozwijania kompetencji językowych, cyfrowych i biznesowych.

Informujemy, że Kapituła Konkursowa powołana przez Rektora Politechniki Gdańskiej w składzie:

1. dr hab. inż. Marek Dzida, prof. Uczelni – Prorektor ds. kształcenia – Przewodniczący Kapituły;
  2. lic. Sylwia Lipkiewicz – pracownik Działu Spraw Studenckich;
  3. Dorota Nagórska – Rzecznik Praw Studenta - Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej;

postanowiła wyłonić wśród laureatów Nagrody Santander Universidades, studentkę Wydziału Zarządzania i Ekonomii - Panią Martynę Gonsiorowską.

Wysokość nagrody wynosi 1750 zł brutto i zostanie ona wypłacona do końca czerwca 2022 r.

Serdecznie gratulujemy!