Licealiści z wizytą na WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-06-23

Licealiści z wizytą na WZiE

Wydział
22 czerwca uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Sopocie oraz z I Liceum Ogólnokształcącego w Giżycku odbyli wizytę na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Była to okazja dla młodzieży, by zwiedzić Kampus Politechniki Gdańskiej, a także, by zapoznać się z ofertą kształcenia i informacjami na temat rekrutacji.

Prodziekan ds. studenckich, dr inż. Ewa Mazurek-Krasodomska, wręczyła licealistom z klas 1 i 3 (matematyczne) z I LO w Sopocie, dyplomy potwierdzające uczestnictwo w zajęciach, które odbywały się w trakcie roku w ramach "Politechniki wielu Pokoleń". Szkolenie "Analiza i wizualizacja danych z wykorzystaniem narzędzia Power BI" (I etap w listopadzie 2021 i II etap w lutym 2022), prowadzone było dr inż. Annę Trzaskowską.

Natomiast uczniowie z I LO w Giżycku wzięli udział w tym czasie w warsztatach prowadzonych przez dr Jarosława Ziętarskiego na temat oszczędzania. 


Politechnika Wielu Pokoleń o pierwszy na Pomorzu uniwersytet kształcący dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów jednocześnie. Umocowana jest w Centrum HR, jednostce organizacyjnej Politechniki Gdańskiej. Misją Politechniki Wielu Pokoleń jest nauka przez zabawę, popularyzacja nauki oraz rozwijanie pasji poznawczych uczestników zajęć.

83 wyświetleń