Dyplom roku dla studentki WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-06-07

Dyplom roku dla studentki WZiE

grupa studentów
Autorzy najlepszych prac magisterskich na Politechnice Gdańskiej zostali wyróżnieni specjalną statuetką, wręczoną przez prof. Krzysztofa Wildego, rektora PG. Uhonorowani magistrzy są przedstawicielami każdego z wydziałów PG.  

Wśród nich znalazła się studentka Wydziału Zarządzania i Ekonomii. Mgr inż. Anna Tesmer otrzymała dyplom  za pracę  pt. „Wpływ wykorzystania sztucznej inteligencji na zarządzanie doświadczeniem użytkownika na przykładzie Facebooka”, pod opieką prof. Jana Krefta. Ukończyła kierunek Zarządzanie (3 semestralne) (WZiE), II stopnia, stacjonarne, o specjalności przedsiębiorczość i marketing.

Laureatów wyłoniono poprzez komisje wydziałowe, które wybrały najlepsze dyplomy z 2021 r.

31 maja w Sali Senatu PG wyróżniono studentów poprzez wręczenie unikalnej statuetki z brązu, z wygrawerowanym napisem, ufundowaną przez rektora Politechniki Gdańskiej.

– Niezmiernie mi miło powiedzieć, że wśród wszystkich studentów jesteście najlepsi. Chciałbym, żeby wiedza, którą zdobyliście podczas studiów pozostała z Wami i umożliwiła wam kariery o jakich marzycie. Jestem przekonany, że Politechnika Gdańska pozwoliła Wam doświadczyć, zrozumieć i rozwijać się na wielu płaszczyznach, co będzie miało przełożenie na przyszłość każdego z Was – powiedział prof. Krzysztof Wilde, rektor PG.

Statuetki zostały wręczone przez prof. Krzysztofa Wildego, rektora PG oraz dr hab. inż. Marka Dzidę, prorektora ds. kształcenia. 

Serdecznie gratulujemy!

127 wyświetleń