Projekt WZiE otrzymał finansowanie z programu Uranium | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-04-08

Projekt WZiE otrzymał finansowanie z programu Uranium

uranium
Projekt "Eko Manager czyli Ekonomia ekologiczna i Zarządzanie zrównoważonym rozwojem jako wstęp do zawodów przyszłości" opracowany przez mgr Piotra Kasprzaka, Asystenta na Wydziale Zarządzania i Ekonomii we współpracy z mgr Aliną Guzik, Głównym specjalistą ds. innowacji i rozwoju otrzymał finansowanie z programu Uranium Supporting Cooperation With High Schools promującym Politechnikę Gdańską wśród młodzieży.

W ramach projektu:

• Zostaną przeprowadzone warsztaty na temat zarządzania zrównoważonym rozwojem z wykorzystaniem nowoczesnych metod dydaktycznych, w tym wykorzystujące cyfrowe narzędzia edukacyjne, techniki active learning i elementy grywalizacji. Zajęcia odbędą się w I LO w Starogardzie Gdański.
  • Opracowany zostanie multimedialny eBook ze scenariuszami lekcji wychowawczych dla nauczycieli.

Rezultaty projektu wesprą promocję Politechniki Gdańskiej i budowę jej wizerunek jako Uczelni podążającej za wyzwaniami współczesnego społeczeństwa, nauki i rynku pracy.

Więcej na temat programu Uranium