Spotkanie online z firmą Flex, 1 kwietnia | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-30

Spotkanie online z firmą Flex, 1 kwietnia

telefon w rękach
Zapraszamy studentki Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej na kameralne spotkanie z Dyrektor Jakości Flex Tczew – Dagmarą Trawińską oraz Specjalistą ds. Kontaktów Biznes-Nauka na Polu Edukacyjnym – Anetą Czoske.

Spotkanie z firmą Flex - Poland 1.04 o godz. 15:00

Podczas spotkania będzie okazja, by dowiedzieć się nieco więcej o firmie, a także poznać historię kariery zawodowej Dyrektor Jakości. Opowiemy też o pracy w Dziale Jakości „od kuchni” i przedstawimy aktualne oferty stażowe.

Dagmara Trawińska, Dyrektor Jakości, Flex - Poland Z firmą Flex związana od blisko 13 lat. Odpowiada za zapewnienie jakości produktów, procesów oraz serwisów realizowanych przez naszą firmę. Z tematyką jakościową jest związana od czasów studenckich - to wtedy zrozumiała że jest to kierunek, w którym chce się dalej rozwijać. Praca we Flex pozwoliła jej połączyć pasję z pracą. Na co dzień mama rezolutnej 6 latki. Aneta Czoske, Specjalista ds. Kontaktów Biznes – Nauka na Polu Edukacyjnym, Flex Z firmą Flex związana od blisko 6 lat. Odpowiada za nawiązywanie i utrzymywanie relacji z otoczeniem naukowym, a także koordynuje realizację programów stażowych i rekrutuje stażystów. Dzięki pracy realizuje pasje współpracy z ludźmi i uczestnictwa w nieszablonowych projektach. Na co dzień pasjonatka muzyki, aktywności na świeżym powietrzu oraz szycia.

Link do spotkania