„Rozpocznij karierę z firmą Arla Foods” - Spotkanie online | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-03-02

„Rozpocznij karierę z firmą Arla Foods” - Spotkanie online

telefon i laptop na biurku
Już 9 marca o godzinie 12:00 Biuro Karier Politechniki Gdańskiej wraz z przedstawicielami firmy Arla Foods, zapraszają studentów Wydziału Zarządzania i Ekonomii na spotkanie ”Rozpocznij karierę z firmą Arla Foods”.

Dołącz do nas i dowiedz się na jakie stanowiska poszukujemy obecnie kandydatów i jak wygląda proces rekrutacyjny. Podrzucimy trochę wskazówek na co zwracać uwagę w stworzeniu CV i na rozmowie rekrutacyjnej, oraz opowiemy na czym polega skandynawska kultura pracy.

LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!
Pierwsze 50 osób, które zarejestrują się na spotkanie, wezmą w nim udział i prześlą swoją aplikację, otrzymają konstruktywny feedback od naszego rekrutera. Rejestracja na wydarzenie poprzez uczelnianą platformę kariery Career Center. Wystarczy założyć konto lub zalogować się na platformie i zapisać na wydarzenie.

O firmie:

Najprawdopodobniej kojarzysz nas z takimi markami jak Arla Apetina, Lurpak czy Castello. Jesteśmy częścią globalnej grupy Arla Foods zatrudniającej 19 000 osób na całym świecie i dostarczającej 25 bilionów szklanek mleka rocznie. W naszym biurze w Gdańsku Wrzeszczu nie produkujemy masła ani serów, nie prowadzimy również oceny jakości mleka. Jesteśmy Globalnym Centrum Usług Wspólnych (Global Shared Service Center) i realizujemy dziesiątki projektów z zakresu Finansów, IT, HR, Zakupów, Relacji z Właścicielami Firmy (Member Relations), Europejskiego Centrum Kontroli Transportu, Zarządzania ryzykiem. Ale przede wszystkim pracujemy po skandynawsku. Co to oznacza? Dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne to u nas obowiązek. Brak presji i partnerskie relacje oparte na szacunku i wspólnych ustaleniach pozwalają nam mówić „Relax, you’re working in Arla”.

Brzmi ciekawie? Wykorzystaj tę okazję na poznanie firmy i rekruterek, a może będzie to początek naszej wspólnej pracy już niedługo.

Dowiedz się więcej na stronie Arla Kariera.

54 wyświetleń