Granty w konkursie Technetium IDUB dla nauczycieli WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-03-31

Granty w konkursie Technetium IDUB dla nauczycieli WZiE

Technetium
W ramach konkursu Technetium IDUB przyznano niemal 500 000 zł w celu wspierania aktywności nauczycieli akademickich opiekujących się szczególnie uzdolnionymi studentami, angażującymi się w działalność badawczą w tematykach Centrów POB.

W zakończonym naborze złożonych zostało 30 wniosków, z których 20 otrzymało finansowanie, a wśród nich 2 należące do nauczycieli akademickich z Wydziału Zarządzania i Ekonomii.

Wśród nagrodzonych znajdują się:

dr Michał Tomczak, Centrum Technologii Cyfrowych, projekt: "Nauka i praca zdalna w pandemii COVID-19: badania opinii studentów WETI,  w zakresie samooceny przygotowania do pracy zawodowej po studiach w trybie zdalnym"

dr inż. Karol Flisikowski, Centrum Technologii Cyfrowych, projekt: "Scoring kredytowy gospodarstw domowych z wykorzystaniem Luxemburg Income Study Database (LIS)".

Serdecznie gratulujemy!

Więcej o programie Technetium