Wyróżnienia dla studentów WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-02-10

Wyróżnienia dla studentów WZiE

winner

Zakończyła się XXV edycja Konkursu Prac Magisterskich im. Lucjana Hofmana oraz XVIII edycja Konkursu Prac Licencjackich im. Witolda Andruszkiewicza. Organizatorami było Polskie Towarzystwo Ekonomiczne z Oddziałem w Gdańsku.

Zgłoszone prace poświęcone były problematyce innowacyjności w gospodarce. Dzięki nim, autorzy zyskali możliwość współpracy z przedsiębiorstwami w regionie. W opracowaniach został też poruszony temat współczesnych problemów rynkowych.

Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się absolwenci Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Wyróżnienie w pracach magisterskich zdobył Pan Piotr Płatkowski, absolwent Analityki gospodarczej II stopnia w języku angielskim, za referat „Construction of investment portfolio with cryptocurrencies – empirical findings”, napisany pod kierunkiem dr Adama Marszka.

Wyróżnienie w dziedzinie prac licencjackich przyznano Panu Pawłowi Makuchowi, absolwent Analityki gospodarczą I stopnia, za opracowanie tematu "Czynniki środowiskowe, społeczne oraz ład korporacyjny, we współczesnej analizie finansowej”, również napisanego pod kierunkiem dr Adama Marszka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!