Studia magisterskie z Zarządzania – powody, dla których warto! | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-02-08

Studia magisterskie z Zarządzania – powody, dla których warto!

praca
Już tylko do 17 lutego trwa nabór na kierunek Zarządzanie na Wydziale Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej.

Obecnie rekrutujemy na:

• magisterskie studia niestacjonarne 4-semestralne
  • magisterskie studia stacjonarne, tylko 3-semestry! dla absolwentów, którzy ukończyli Zarządzanie inżynierskie lub Inżynierię danych na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG.

Dlaczego warto?

• Dzięki ukończeniu studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie prowadzonym na Politechnice Gdańskiej macie szansę na wykonywanie dobrze płatnej pracy jako menedżer IT, team leader, kierownik projektu, product manager, product owner, dyrektor, kierownik działu lub oddziału firmy.
  • Budujecie swoją drogę rozwoju zawodowego i osobistego do awansu albo zdobycia nowej pracy z większym wynagrodzeniem i możliwościami.
  • Pracodawcy wciąż oczekują od kandydatów na stanowiska kierownicze wykształcenia wyższego. Po zdobyciu tytułu magistra będziecie mogli wyróżnić się na tle wielu innych osób z niższymi kwalifikacjami.
  • Jeżeli skończyliście inny kierunek na naszej lub innej Uczelni, to dzięki tym studiom możecie uzupełnić swoje wykształcenie i wzmocnić swoje CV!
  • Decydując się na studia niestacjonarne możecie nadal pracować. Macie też szansę połączyć jedno z drugim na studiach stacjonarnych, ponieważ zajęcia nie odbywają się przez cały dzień.
  • Jeśli czujecie pociąg do nauki i marzycie o tym, aby badać zjawiska społeczne i zmieniać świat na lepszy, to studia magisterskie są przepustką do kontynuacji kształcenia w Szkole Doktorskiej. Otrzymacie w niej opiekę naukową nauczycieli akademickich a także comiesięczne stypendium.
  • A poza tym, studiując na naszym Wydziale zapewnicie sobie możliwość niezapomnianych wrażeń z życia studenckiego i należnych wam zniżek lub innych profitów.
  • Nie zapominajmy też o nowych, biznesowych i prywatnych znajomościach. Również tych najważniejszych, które zostają na całe życie!

Kierunek Zarządzanie na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG został najwyżej ocenionym kierunkiem prowadzonym w północnej Polsce w „Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy”!

Zapraszamy: https://rekrutacja.pg.edu.pl/pages/login.html