Inżynierskie targi pracy, 2-3 marca | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-02-21

Inżynierskie targi pracy, 2-3 marca

targi
W dniach 2-3 marca 2022 roku na dziedzińcach Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej odbędzie się XIII edycja Inżynierskich Targów Pracy. Podczas wydarzenia studenci będą mieli okazję porozmawiać z firmami, a także poznać ich oferty staży.

Na targach pojawią się wystawcy z szerokiej gamy branż, m.in z : budownictwa, IT, bankowości i finansów, chemii, elektroniki, energetyki, przemysłu i transportu.

Podczas tegorocznych targów tradycyjnie odbędą się bezpłatne warsztaty oraz plebiscyt, w którym odwiedzający targi wybiorą najlepszych wystawców.

Ponadto studenci będą mieli możliwość konsultacji swojego CV z Biurem Karier oraz zespołem Rocket Jobs. Odbędą się również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wydarzenie organizowane jest  przez Stowarzyszenie Studentów BEST.