Konkurs grantowy TechMinds dla studentów | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2022-01-25

Konkurs grantowy TechMinds dla studentów

TechMinds
Firma PwC ogłasza konkurs grantowy, którego celem jest wyróżnianie i nagradzanie umiejętności, wiedzy oraz kreatywności młodych ludzi. Nauka zdalna wniosła nowe technologie do edukacji. Wykorzystajmy i rozwińmy ją na uczelni w czasie całego procesu uczenia się.

Trzy najciekawsze koncepcje otrzymają grant o wartości 40 000 złotych na wdrożenie pomysłu w życie.

Zadanie konkursowe

Jak wykorzystać nowoczesne technologie do wymiany wiedzy i wzmocnienia relacji między studentami?

Zaproponuj modyfikację fragmentu szkolnej lub akademickiej rzeczywistości wykorzystując narzędzia i dobre praktyki z czasów nauki zdalnej. Przy użyciu nowych technologii stwórz warunki do wymiany wiedzy i integracji społeczności uczelnianej.

Zgłoszenia pomysłów zbierane są do 7 marca 2022

Więcej na temat konkursu