Pismo REME na ministerialnej liście czasopism naukowych! | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-06

Pismo REME na ministerialnej liście czasopism naukowych!

reme
Miło nam poinformować, że czasopismo Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG "Przedsiębiorstwo we współczesnej gospodarce - teoria i praktyka" / “Research on Enterprise in Modern Economy - theory and practice” (w skrócie REME) zostało wprowadzone na ministerialną listę czasopism i otrzymało 20 punktów.
Kto może zostać autorem artykułów?

Do publikowania w piśmie REME gorąco zapraszamy:

• pracowników naukowych;
  • studentów i doktorantów;
  • absolwentów;
  • pracowników naukowych, doktorantów i studentów z innych uczelni.
Jaka tematyka artykułów jest akceptowana?

Przyjmujemy prace dotyczące szeroko rozumianej ekonomii i zagadnień związanych z przedsiębiorczością.

W jakim języku powinny być napisane artykuły?

Preferujemy język angielski. W uzasadnionych sytuacjach przyjmujemy artykuły w innych językach.

Kiedy można wysłać zgłoszenie?

Artykuły przyjmujemy w trybie ciągłym.

Gdzie należy wysłać zgłoszenie?

Zgłoszeń można dokonywać na stronie REME po wcześniejszym zarajestrowaniu własnego konta i zalogowaniu się: https://journal.mostwiedzy.pl/reme/about/submissions

Do kogo się zwrócić po więcej informacji?

Opiekunem czasopisma jest Piotr Kasprzak: piotr.kasprzak1@pg.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swoich publikacji.