Jubileusz 50-lecia pracy. Dziękujemy! | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-17

Jubileusz 50-lecia pracy. Dziękujemy!

róże

9 grudnia odbyła się otwarta Rada Wydziału, którą rozpoczęto od uczczenia Jubileuszu 50-lecia pracy wieloletnich pracowników Wydziału Zarządzania i Ekonomii. Pani Dziekan dr hab. Małgorzata Gawrycka, prof. PG przekazała wyrazy uznania:

Profesorowi dr. hab. Piotrowi Dominiakowi “za wytrwałą, rzetelną i twórczą pracę dla dobra całego środowiska akademickiego. Szczególnie dziękuję za współtworzenie naszego Wydziału oraz pełnienie funkcji Dziekana w latach 1993-1999 oraz 2005-2012. Jestem wdzięczna za działania Pana Profesora, które  przyczyniły się do rozwoju i wzmocnienia pozycji naszego Wydziału”.

Profesor dr hab. Ewie Grzegorzewskiej-Mischka “za liczne osiągnięcia, niezwykłą pracowitość w realizacji prac naukowych i organizacyjnych. Szczególnie dziękuję Pani Profesor za wieloletnie prowadzenie studiów podyplomowych oraz za życzliwość, jakimi Pani Profesor obdarza współpracowników, studentów i osoby, z którymi spotyka się na co dzień”.

dr. hab. Jerzemu Czesławowi Ossowskiemu, prof. PG “za wytrwałą i rzetelną pracę dla dobra całego środowiska akademickiego oraz za wkład w rozwój Wydziału, jaki Pan Profesor wniósł pełniąc funkcję Kierownika Katedry Ekonomii i Zarządzania Przedsiębiorstwem w latach 1996-1999, funkcji Prodziekana ds. Nauki w latach 1999-2002 oraz Kierownika Katedry Nauk Ekonomicznych w latach 2009-2013”.

Profesor dr hab. inż. Marii Szpakowskiej “za liczne zawodowe osiągnięcia, w tym uzyskanie dzięki Pani Profesor po raz pierwszy przez Wydział kategorii naukowej A oraz za niezwykłą pracowitość w realizacji prac naukowych i organizacyjnych podczas pełnienia funkcji Prodziekana ds. Nauki w latach 2008-2012 a także Kierownika Katedry Nauk o Jakości i Kierownika Studiów Doktoranckich”.

dr. hab. inż. Andrzejowi Szuwarzyńskiemu, prof. PG “za wieloletnią pracę dla dobra całego środowiska akademickiego, szczególnie za pełnienie funkcji Prodziekana ds. kształcenia w latach 1993-1099, 2002-2005 oraz  2005-2008. Jako Prodziekan ds. organizacji studiów potrafi Pan nie tylko wyznaczyć zadania, ale także wspierać ich realizację. Obdarowuje Pan serdecznością, życzliwością i pomocną radą każdą napotkaną osobę“.

Serdecznie gratulujemy i kłaniamy się nisko wszystkim Jubilatom.