Budżet obywatelski PG 2022 – zwycięskie projekty | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-12-29

Budżet obywatelski PG 2022 – zwycięskie projekty

projekty
Łąka kwietna, nasadzenia drzew i krzewów owocowych, instalacja fotowoltaiczna, klimatyzacja, dystrybutor wody oraz miejsca do siedzenia dla studentów – te projekty zdobyły największą liczbę głosów i zostały zakwalifikowane do realizacji w ramach VI edycji budżetu obywatelskiego Politechniki Gdańskiej.

W tegorocznej edycji BO PG do głosowania dopuszczonych zostało 8 projektów pracowniczych i 6 studenckich. Na projekty pracownicze oddanych zostało 1116 głosów, a na projekty studenckie 1809 głosów.

Projekty pracownicze, które uzyskały najwięcej głosów i zostały zakwalifikowane do realizacji:

Projekty studenckie, które uzyskały najwięcej głosów i zostały zakwalifikowane do realizacji:

Politechnika Gdańska jest pierwszą uczelnią w regionie, która uruchomiła budżet obywatelski.

Zasady dotyczące budżetu obywatelskiego zostały określone w jego Regulaminie.

Więcej o BO PG