Nowe miejsce do spotkań dla kół i organizacji studenckich WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-11-12

Nowe miejsce do spotkań dla kół i organizacji studenckich WZiE

Otwarcie sali
Wraz z początkiem roku akademickiego 2021/2022 została otwarta nowa sala dedykowana kołom naukowym i organizacjom studenckim działającym na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG.

Sala spotkań 109 znajduje się na I pierwszym piętrze w gmachu WZiE. Została ona wyposażona w niezbędny sprzęt do przeprowadzania spotkań, dyskusji i planowania różnych przedsięwzięć.

Jak skorzystać z sali?
Przedstawiciele organizacji studenckich powinni wypełnić formularz rejestracyjny otrzymany od przedstawicieli Wydziałowej Rady Studentów ZiE PG.
Mamy nadzieję, że nowe miejsce przyczyni się do powstawania kolejnych studenckich inicjatyw oraz realizacji projektów naukowych!

Zapraszamy do korzystania!