Zespół WZiE pomoże firmom nabyć kompetencje z e-marketingu! | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2021-10-22

Zespół WZiE pomoże firmom nabyć kompetencje z e-marketingu!

marketing
Wniosek pracowników Wydziału Zarządzania o nazwie “Developing E-marketing Skills for the Business Market” otrzymał finansowanie w konkursie "Erasmus+ Partnerstwa strategiczne dla szkolnictwa wyższego".

W dzisiejszych czasach prowadzenie biznesu bez marketingu cyfrowego jest bardzo trudne a czasem nawet niemożliwe. Duże organizacje wiedzą to doskonale i szybko nabywają kompetencje w tym zakresie, jednak dla średnich i mikroprzedsiębiorstw to zadanie nie jest już takie proste. Wyzwaniem stają się koszty, ale też braki kadrowe. Na domiar złego w Europie brakuje już niemal 5 milionów profesjonalistów od e-marketingu. 

Z pomocą przychodzą pracownicy Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG w składzie: dr inż. Anna Maria Trzaskowska (kierownik inicjatywy), dr Natalia Przybylska, mgr inż. Agnieszka Firgolska oraz dr inż. Karol Flisikowski, którzy opracowali koncept użytecznego projektu “Developing E-marketing Skills for the Business Market”. Złożony przez nich wniosek został wyróżniony przez komisję konkursu "Erasmus+ Partnerstwa strategiczne dla szkolnictwa wyższego".

Jakiego rezultatu możemy się spodziewać? W ramach projektu zostaną zaprojektowane i wytworzone:

  • listy kluczowych umiejętności w zakresie e-marketingu
  • propozycje międzynarodowych programów nauczania
  • kursy e-learningowe dla studentów uczelni biznesowych w całej Europie!

Całość powstanie jako efekt współpracy kilku uczelni. Politechnika Gdańska jako lider tematu zaprosiła do konsorcjum Instituto Politecnico Do Porto z Portugali, Turun Ammattikorkeakoulu Oy z Finlandii oraz Stichting Hogeschool Utrecht z Holandii. 

Przyznana kwota dofinansowania to 394 059 euro. 

Całemu zespołowi serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy koncepcyjnej!

196 wyświetleń