Pół miliona w budżecie obywatelskim PG. Pomóż dobrze wydać kasę! | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-10-26

Pół miliona w budżecie obywatelskim PG. Pomóż dobrze wydać kasę!

money

Do 5 listopada 2021 roku każdy pracownik, doktorant i student może wystąpić z własnym projektem finansowanym w ramach budżetu obywatelskiego PG. Zgłoś swój pomysł i nie oddawaj sprawy w cudze ręce!
Jakie projekty wygrały w poprzednich latach? Do realizacji można zgłaszać inicjatywy inwestycyjne lub remontowe. W minionych edycjach zrealizowano np.:
- Ogród zimowy
- Strefę wypoczynku i relaksu
- Elektrownię fotowoltaiczną
- Odnowienie sprzętu żeglarskiego
- Ławki plenerowe i miejsce piknikowe
- Pokój do uczenia się na odległość

Dzięki finansowaniu zasadzono też wiele pięknych drzew, krzewów i kwitnących kwiatów!

Dostrzegasz coś co warto zmienić? Jest coś w kampusie PG co leży Ci na sercu? A może chodzi Ci po głowie pomysł, którego realizacja może służyć całej społeczności? Nie bój się zabrać głosu! Jedyne co musisz zrobić to wypełnić ten krótki formularz:

Formularz

Możesz też zajrzeć do szczegółowego regulaminuProjekty, które zyskają największe poparcie społeczne zostaną wpisane do budżetu PG i będą realizowane w kolejnym roku kalendarzowym.

Jak to mawiał rzymski historyk Salustiusz: “Zanim zaczniesz działać - pomyśl, a kiedy już pomyślisz - działaj szybko!”

Powodzenia!