Noc Nauki – wydarzenie w formie zdalnej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-09-22

Noc Nauki – wydarzenie w formie zdalnej

Noc nauki
W dniu 24 września 2021 r. odbędzie się na Politechnice Gdańskiej wydarzenie pt. "Noc Nauki". Będzie ono transmitowane on-line w godz. 15.00 – 19.00. Wydarzenie przygotowała Politechnika Gdańska wraz z Politechniką w Zaporożu.

Noc Nauki to prezentacja osiągnieć naukowych obu uczelni. Politechnikę Gdańską reprezentować będą wystąpienia pracowników:

• "Presentation of the Faculty of Electrical and Control Engineering", dr inż. Alicja Lenarczyk (Wydział Elektrotechniki i Automatyki, Politechnika Gdańska).
  • "LINTE^2 - Laboratory of Intelligent Power Engineering", dr hab. inż. Robert Małkowski, prof. uczelni, (Wydział Elektrotechniki i Automatyki, Politechnika Gdańska).
  • "Brain", dr Michał Kucewicz (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, Politechnika Gdańska)
  • "About taxes in Poland" mgr Piotr Kasprzak, mgr Dominika Tabasz, dr Katarzyna Kubiszewska (Wydział Zarządzania i Ekonomii, Politechnika Gdańska).

Wejście na wydarzenie

Program ogólny:

15.00 - 15.30 konferencja Zaporoże - Gdańsk

Gdańsk dla Zaporoża (film pro Zaporoże oraz konferencja na temat osiągnięć naukowych uczelni Gdańska i Zaporoża ( wystąpienia Rektorów)

15.30 - 16.30 - offline -prace mistrzowskie (work shops), wycieczki, wystawy działów i zaproszonych przedstawicieli przedsiębiorstw, cześć I

16.30 - 17.00 - występ zespołu Aerobik (Zaporoże)

17.00 - 19.00 - offline - prace mistrzowskie (work shops), wycieczki, wystawy działów i zaproszonych przedstawicieli przedsiębiorstw, cześć II

Koordynatorem przedsięwzięcia jest prof. dr hab. Krystyna Gomółka. Realizatorem jest Dział Międzynarodowej Współpracy Akademickiej Politechniki Gdańskiej oraz pracownicy poszczególnych wydziałów Politechniki.

Informacja na stronie uczelni w Zaporożu