Sukces Studentów WZIE. Patrycja Fyda i Maciej Horiszny członkami Akademii EKF 2021! | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-08-31

Zdjęcie studentów
Patrycja Fyda (absolwentka I stopnia i jednocześnie studentka II stopnia kierunku analityka gospodarcza) i Maciej Horiszny  (absolwent I stopnia kierunku ekonomia oraz student II stopnia kierunku analityka gospodarcza) zostali wybrani uczestnikami tegorocznej Akademii EKF.

O wyborze do grona uczestników tego prestiżowego wydarzenia zdecydowały napisane przez Studentów eseje mieszczące się w jednym z czterech obszarów konkursowych. Eseje zostały są częścią publikacji: Co zmienilibyśmy w Polsce i Europie? Eseje członków Akademii EFC 2021.

Maciej Horiszny jest autorem eseju pt. "Co nam po kryzysie praworządności? Rozważania nad przyczynami i rozwiązaniami".

Patrycja Fyda jest autorką eseju pt. "Pandemia a digitalizacja – przeszłość i przyszłość przedsiębiorców".

Ponadto podczas Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie 13 września 2021 r. Patrycja Fyda wystąpi jako panelista podczas Debaty otwarcia Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego pt. "Co zmienilibyśmy w Polsce i Europie". Natomiast 15 września 2021 r. weźmie udział w debacie oksfordzkiej: Polska nigdy nie znajdzie się w czołówce dziesięciu najbardziej innowacyjnych państw świata.

Szczegóły dotyczące wydarzenia są dostępne na stronie EKF.