Studia podyplomowe | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-08-20

Flags
Jeśli ukończyłeś studia I stopnia lub studia magisterskie i chcesz kontynuować naukę na wybranym przez siebie kierunku, zdecyduj się na studia podyplomowe w Gdańsku. Wybierając podyplomowe studia na Politechnice Gdańskiej będziesz mieć okazję studiować na jednej z najstarszych w Polsce autonomicznych uczelni państwowych i najstarszej politechnice. Sprawdź naszą ofertę studiów podyplomowych i zdobywaj wiedzę na renomowanej uczelni w Polsce!

Studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej - pogłębianie wiedzy i rozwój naukowy

Studia podyplomowe dają Ci szerokie możliwości rozwoju zawodowego:

• Na studiach podyplomowych pogłębiasz i aktualizujesz posiadaną już wiedzę z wybranej dziedziny.
  • Możesz także w ten sposób zrealizować swoje plany na zmianę branży, którą obecnie się zajmujesz i zdobyć zupełnie nowe umiejętności.
  • Każdy program studiów to połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznych zajęć.
  • Zajęcia na studiach podyplomowych w Gdańsku prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, którzy są ekspertami z wielu dziedzin.
  • Podczas studiów spotykasz się ze studentami reprezentującymi różne branże, dzięki czemu możecie wymieniać doświadczenia podczas wspólnie realizowanych projektów.

Studia podyplomowe w Gdańsku - wybierz kierunek odpowiedni dla siebie

Politechnika Gdańska oferuje możliwość wyboru studiów podyplomowych na kilkudziesięciu kierunkach, między innymi:

• prawo menadżerskie,
  • rachunkowość i finanse,
  • kadry i płace,
  • bezpieczeństwo i higiena pracy,
  • doradztwo podatkowe i podatki,
  • zamówienia publiczne,
  • zarządzanie (wiele kierunków, w zależności od Twoich zainteresowań i dotychczasowej ścieżki rozwoju).

Zajęcia na studiach podyplomowych odbywają się stacjonarnie lub online, w zależności od kierunku i zmieniających się przepisów w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Oferta Politechniki Gdańskiej jest bardzo szeroka - studia w Gdańsku obejmują aż 12 dyscyplin naukowych, realizowanych w ramach studiów stacjonarnych i niestacjonarnych:

Sprawdź ofertę Wydziału Zarządzania i Edukacji Politechniki Gdańskiej i wybierz kierunek, dzięki któremu zrealizujesz swoje plany zawodowe i życiowe pasje!