Studia II stopnia | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-08-20

Studia II stopnia

Flags
Jeśli ukończyłeś studia I stopnia i planujesz dalszą edukację bądź zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów, wybierz studia magisterskie w Gdańsku. Studia II stopnia (zwane studiami magisterskimi) to kolejny etap kształcenia na studiach wyższych, który umożliwi Ci uzyskanie pogłębionej wiedzy w danej dziedzinie nauki. Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oferuje studia magisterskie prowadzone zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Poznaj naszą ofertę studiów II stopnia i zdobywaj wykształcenie na renomowanej uczelni politechnicznej w Polsce!

Studia magisterskie w Gdańsku - wybierz jedną z najlepszych uczelni w Polsce

Jeśli masz już dyplom licencjata lub inżyniera, możesz zostać studentem studiów drugiego stopnia, czyli magisterskich. Studia II stopnia w Gdańsku trwają od 1,5 roku do 2 lat i kończą się obroną pracy magisterskiej oraz uzyskaniem tytułu magistra. Co powoduje, że studia II stopnia w Gdańsku są tak popularne?

• W trakcie studiów możesz uczestniczyć w programach podwójnego dyplomowania, uzyskując dyplom jednej z naszych uczelni partnerskich z Chin, Francji lub Włoch.
  • Jeśli lubisz poznawać nowe miejsca i kultury jako student, możesz studiować przez rok na jednej ze stu uczelni partnerskich na całym świecie.
  • Dzięki programom umożliwiającym zdobywanie praktycznej wiedzy jesteś dobrze przygotowany do podjęcia pracy zawodowej.
  • Podczas studiów korzystasz z doskonałego zaplecza technicznego i świetnie wyposażonych laboratoriów, dzięki czemu możesz realizować ciekawe projekty badawcze.

Studia drugiego stopnia w Gdańsku - wysoki poziom nauczania

W ramach studiów II stopnia (stacjonarnych lub niestacjonarnych) masz możliwość wyboru kierunków w języku polskim lub angielskim:

• analityka gospodarcza - nauka trwa 4 semestry i podczas jej trwania zdobędziesz zaawansowaną wiedzę w zakresie ekonomii, finansów, zarządzania oraz dyscyplin komplementarnych;
  • zarządzanie - studiując na tym kierunku opanujesz narzędzia informatyczne, niezbędne w nowoczesnym zarządzaniu, a także umiejętnie wykorzystasz możliwości, jakie dają obecnie współczesne technologie informatyczne. Zajęcia trwają 3 semestry dla absolwentów studiów inżynierskich I stopnia naszej uczelni oraz 4 semestry dla pozostałych absolwentów.

Oferta Politechniki Gdańskiej jest bardzo różnorodna - studia w Gdańsku obejmują aż 12 dyscyplin naukowych, realizowanych w ramach studiów stacjonarnych i zaocznych:

Sprawdź ofertę Wydziału Zarządzania i Edukacji Politechniki Gdańskiej i wybierz kierunek, o jakim marzysz!