Studia I stopnia | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-08-20

Studia I stopnia

Flags
Planujesz studia, karierę zawodową, chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Wybierz studia I stopnia w Gdańsku i poczuj klimat zarządzania na światowym poziomie! Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej oferuje studia licencjackie i inżynierskie w Gdańsku, prowadzone zarówno w systemie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. Nasz program studiów dostosowany jest do Twoich potrzeb i sytuacji życiowej - wybierając studia stacjonarne lub zaoczne I stopnia w Gdańsku nie tylko zdobędziesz wiedzę i umiejętności, ale pogodzisz studia z życiem prywatnym. Sprawdź naszą ofertę studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia i zdobywaj wykształcenie w jednej z najstarszych uczelni w Polsce!

Studia pierwszego stopnia w Gdańsku - bogata oferta

Rekrutacja na studia I stopnia w Gdańsku obejmuje kierunki na studiach I stopnia licencjackie i inżynierskie. Wybierając studia stacjonarne lub zaoczne masz możliwość zdobywania wiedzy na pięciu kierunkach:

• analityka gospodarcza,
  • ekonomia,
  • zarządzanie inżynierskie (unikatowy kierunek, który w skali całego kraju prowadzony jest wyłącznie przez Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej),
  • inżynieria danych (studia w j. angielskim),
  • zarządzanie (studia w j. angielskim).

Studia licencjackie i inżynierskie w Gdańsku - co nas wyróżnia?

Wybierając studia I stopnia na Politechnice Gdańskiej zdobywasz wiedzę w jednej z renomowanych uczelni w Polsce. Co zyskujesz studiując u nas?

• Bierzesz udział w zajęciach organizowanych w międzynarodowych grupach studentów, z którymi też przygotowujesz  wiele projektów.
  • W ramach współpracy z biznesem oferujemy szeroki wachlarz staży, inspirujących praktyk zawodowych oraz możliwość napisania pracy magisterskiej pod okiem mentorów z największych polskich firm.
  • Dzięki programom umożliwiającym zdobywanie praktycznej wiedzy jesteś dobrze przygotowany do podjęcia pracy zawodowej.
  • Masz dostęp do doskonałego zaplecza technicznego i świetnie wyposażonych laboratoriów, dzięki czemu możesz realizować ciekawe projekty badawcze.

Oferta Politechniki Gdańskiej jest bardzo różnorodna - studia w Gdańsku obejmują aż 12 dyscyplin naukowych, realizowanych w ramach studiów stacjonarnych i zaocznych:

Sprawdź ofertę Wydziału Zarządzania i Edukacji Politechniki Gdańskiej i wybierz kierunek zgodny ze swoimi zainteresowaniami i planami!