International MBA Politechniki Gdańskiej - Otwarte spotkanie rekrutacyjne | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-08-29

International MBA Politechniki Gdańskiej - Otwarte spotkanie rekrutacyjne

PG
Chcesz rozpocząć studia na programie MBA prowadzonym na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG? Masz pytania, wątpliwości, nie wiesz jak zacząć? Dołącz do spotkania on-line 15 września 2021r. o godzinie 18.30!

Trwa rekrutacja na XIV edycję programu International MBA in Strategy, Program and Project Management prowadzonego na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, która rozpocznie swój dwuletni tok studiów w październiku/listopadzie 2021 roku. Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości związane z przyjęciem i chcesz uzyskać szybką odpowiedź, to jest doskonała okazja – dołącz do spotkania z dyrektorem MBA, koordynatorem oraz jednym z wykładowców programu MBA na platformie Zoom. Nie czekaj i zarejestruj się na spotkanie, podczas którego kadra MBA udzieli Ci porad i odpowie na wszystkie pytania.

Gwarancja niższej ceny dla kandydatów, którzy zarejestrują się i prześlą dokumenty do końca sierpnia 2021r.. Od 01.09.2021 nowa, wyższa cena. Więcej informacji.

5-punktowa rekrutacja do programu MBA PG:

1. Sprawdzanie warunków kwalifikowalności

Jeśli kandydat spełnia wymagania (m.in. wykształcenie wyższe: licencjackie lub magisterskie; biegła znajomość języka angielskiego) jest proszony o rejestrację lub kontakt e-mail: mba@zie.pg.edu.pl

Uczestnikami programu MBA na Politechnice Gdańskiej są menedżerowie wyższego szczebla, menedżerowie z dużym doświadczeniem (15 lat na średnim poziomie), dyrektorzy korporacyjni, zarządzanie MŚP, przedsiębiorcy.

1. Rejestracja online

Zarejestruj się!

1. Rozmowa kwalifikacyjna

Po rejestracji kandydat bierze udział w rozmowie kwalifikacyjnej (osobiście lub online). W ciągu dwóch tygodni po rozmowie otrzymuje informację o wyniku rozmowy rekrutacyjnej.

1. Podpisanie umowy
  2. Płatność

Więcej informacji o rekrutacji na program MBA Politechniki Gdańskiej pod linkiem: Rekrutacja MBA Gdańsk