Trwa rekrutacja na studia na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG! | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2021-05-19

Trwa rekrutacja na studia na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG!

Rekrutacja
Zapoznaj się z pełną ofertą kierunków studiów I i II stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, które możesz rozpocząć od października 2021.

Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej (WZiE PG) jest najbardziej umiędzynarodowionym i najbardziej biznesowym wydziałem Politechniki Gdańskiej - jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Jakość tą utrzymuje dzięki uzyskiwaniu międzynarodowych akredytacji: IQA Ceeman, AMBA, European Master in Official Statistics, PKA.

Biznesowe wykształcenie z tytułem inżyniera

Na WZiE PG znajdą miejsce przyszli inżynierowie – tytuł ten uzyskasz po kierunku Zarządzanie inżynierskie oraz Inżynieria danych (prowadzony w języku angielskim).  Po pozostałych kierunkach możesz uzyskać tytuł licencjata lub magistra (studia II stopnia).

Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

Nie tylko Erasmus+ Studiuj za granicą i uzyskaj podwójny dyplom

W trakcie studiów możesz wyjechać nawet na rok na zagraniczną uczelnię, aby uczestniczyć w programie podwójnego dyplomowania. Dzięki temu uzyskasz dyplom zagranicznej uczelni z Chin, Francji lub Włoch.

Absolwenci kierunku Zarządzania WZiE PG z najwyższym wynagrodzeniem wśród uczelni trójmiejskich!*